Kuprines

Kaip išsirinkti tinkamą kuprinę

 

kuprines

kuprines

Kuprines – vieni patogiausių krepšių, nešami ant pečių. Geriausia yra tai, kad nešant kuprinę, lieka laisvos rankos. Tai itin patogu, užsiimant sportine veikla, aktyviai leidžiant laisvalaikį ar leidžiantis į ilgas keliones. Kokiais kriterijai vertinti kuprinės kokybę ir kaip apsispręsti, koks modelis tinkamiausias?

Kuprinės darželinukams ir moksleiviams

Kuprines, skirtos darželinukams ir pradinukams pasižymi spalvingumu, įvairiomis vaikiškomis detalėmis. Reikia atkreipti dėmesį į tuščių kuprinių svorį. Kai kurios siuvamos lengvutės ir patogios, kad vaikams būtų patogu jas dėvėti. Kitos kuprines siuvamos, vaikantis madų – jos itin gražios ir patrauklios, tačiau jų pačių svoris gana didelis. Pradinukui nupirkus didelio svorio kuprinę, įdėjus papildomų daiktų, ji tampa tikra našta gležniems jo pečiams. Vaikai mėgsta prisikrauti į kuprines visokiausių daiktų: ir reikalingų, ir visai bereikšmių. Kuo kuprinėje daugiau kišenių ir kuo ji didesnė, tuo didėja tikimybė, kad kuprinė bus visa užpildyta daiktais. Todėl rekomenduojama pirkti kuprinę, kurią sudarytų vienas pagrindinis skyrius ir ne daugiau kaip dvi – trys kišenės smulkiems daiktams. Geriausia, kad kuprinę rinktumėtės kartu su savo vaiku ir abu priimtumėte sprendimą. Kuprines mokyklines lydės vaikus į mokyklą kiekvieną dieną. Tad pasistenkite, kad nešiojamas modelis būtų ne tik patogus, bet ir atitinkantis vaikų poreikius ar pomėgius. Kuprinės mergaitems nuo mažų dienų – ne tik krepšys, bet ir įvaizdžio detalė. Jeigu rasite kuprinę su įvairiais priderintais priedais: penalu, sportiniu krepšiu, pinigine ir pan., pasidomėkite mažųjų, ar jie norėtų turėti tokį komplektą.

Firminės kuprinės

Kai moksleiviai tampa paaugliais, jiems svarbu ne tik kokią avalynę bei drabužius dėvėti, bet ir su kokia kuprine į mokyklą keliauti. Tuo metu jie gali išvardinti visus mėgstamiausius prekės ženklus, kurie daro įspūdį ir kitiems jo bendraamžiams. Kuprines – ne išimtis. Vaikinai tokiu metu dažnai susidomi viena ar kita sporto šaka, todėl pradeda dairytis, kur pardavinėjamos kuprines nike, kuprines puma ir pan. Tiesa merginoms, pavyzdžiui, adidas kuprines nedaro tokio didelio įspūdžio kaip vaikinams. Kai išauga vaikiškas kuprines, jos mieliau renkasi talpias rankines. Nieko nuostabaus, keičiasi mąstymas, keičiasi pomėgiai, keičiasi ir daiktai. Tik gaila, kad kartais patogumas aukojamas dėl grožio.

Kuprinės laisvalaikiui ir kelionėms

Ar esate lipę į kalnus, kur kiekvienas gramas, nešamas ant pečių, tampa labai svarbiu. Visų pirma, kelionėms į kalnus arba į ilgus turistinius žygius, reikalingos kitokio pobūdžio kuprinės. Jos turi turėti didelį pagrindinį skyrių, kišenę gertuvei, daugybę kitų kišenių smulkiems daiktams, papildomų dirželių tiems daiktams, kurie gali būti gabenami kuprinės išorėje. Tokios kuprinės nugara turėtų būti netolygi, siekiant puikaus oro laidumo, kad nugara nebūtų pastoviai suprakaitavusi. Vidutinės ir didelės kuprinės turi ne tik įprastas petnešas, bet ir kitus papildomus diržus, kurie padeda sureguliuoti svorio pasiskirstymą, kad nešulys netaptų nepakeliamas. Specializuoto pobūdžio kuprinėmis prekiauja sporto ir laisvalaikio bei turizmo prekių centrai. Vienas populiariausių Vilniuje – montis magia. Tačiau jeigu negyvenate Vilniuje arba norite prieš pirkdami išstudijuoti kuprinių modelius, rinkitės apsipirkimą internetu. Kuprines internetu sutaupo laiko, o dažnai ir pinigų. Galima greitai aplankyti keletą virtualių parduotuvių, kuprines palyginti ir išsirinkti tinkamiausią modelį.

Tie, kurie nešioja kuprines, jų privalumus galėtų vardinti  be galo. Tačiau tie, kas kuprinių nenešioja, rekomenduojame jas išbandyti ir suteikiamu komfortu įsitikinti patiems.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s