Lego zaidimai

Lego žaidimai vaikams

Lego zaidimai

Lego zaidimai

Lego zaidimai yra skirti vaikams, maždaug nuo šešių mėnesių. Lego žaidimų principas – sudėlioti galutinį žaislo variantą iš daugybės detalių. Priklausomai kokio amžiaus vaikams skirtas ir iš kokios tematikos, skiriasi detalių skaičius, dydis ir pobūdis.

Lego zaidimai lietuvoje atsirado labai anksti, maždaug prieš dvidešimtmetį. Nors Danijoje, šių žaidimų tėvynėje, vaikus džiugino nuo 1949 m. Iš pradžių jais prekiauta tik Danijoje, tačiau ilgainiui Lego pradėta eksportuoti ir į kitas šalis. Kol kompanija šių žaislų nepardavinėjo Lietuvoje, jais tėveliai savo vaikus džiugindavo, parveždami lauktuvių iš užsienio šalių. Tuomet net paprasčiausios lego kaladėlės atrodė išties šaunus žaislas. Su juo vaikai žaisdavo namuose ir lauke. Tik skolinti nebuvo linkę nei vaikai, nei jų tėveliai. Šiomis dienomis lego žaidimų galima įsigyti bene visose didesnėse žaislų parduotuvėse ir internetu. Principas išliko tas pats – atskiros spalvotos plastikinės detalės. Tačiau dabartiniai zaidimai pasidarė daug įdomesni ir sudėtingesni. Prieš įsigyjant žaidimą, rekomenduojame apie žaidimus pasiskaityti interneto svetainėse arba įvairiuose forumuose. Šiuo metu lego zaidimai parduodami pagal skirtingas tematikas ir yra žymimi papildomais prekiniais ženklais, tokiais kaip: Lego Duplo, Lego City, Lego Ninja, Lego Cars, Lego Princess, lego ninjago ir pan. Pasirinkimas – išties milžiniškas. Nors jums gal ir nebus skirtumo, kokį lego žaidimą nupirkti, tačiau neapgalvotu sprendimu savo vaiką galite ir nuliūdinti. Ne visi, tačiau kai kurie lego zaislai labiau tinka berniukams, o kai kurie mergaitėms. Lego zaidimai ninjago, lego zaidimai ninja – pritaikyti nuolat kovojantiems berniukams, o lego zaidimai mergaitems slepiasi po Lego Princess, Lego Friends pavadinimais. Į berniukus orientuojami tie lego zaislai, kurie kaunasi, užkariauja naujus pasaulius, nugali blogį ir pan. Mergaitėms skirti lego zaidimai yra daugiau kūrybiniai. Tokio pobūdžio Lego žaidimus sudaro ir mergaitiški veikėjai: princesės, princai, karalienės, pilys, karietos ir pan.

Lego žaidimais daugiau domisi berniukai, kurie aktyviai seka vaikiškų animacinių filmukų naujienas arba naujus modelius pamato pas draugus. Kad ir jie galėtų įsijungti į žaidimą, turi turėti nuosavą Lego herojų arba atskirą žaidimą. Kadangi Lego zaidimai yra gaminami iš kelių rūšių standartinių detalių, įvairius žaidimus paprasta apjungti ir tokiu būdu dar labiau išplėsti žaidimų ir kūrybos galimybes. Lego konstruktoriai patinka vaikams, nes tą patį žaidimą galima žaisti kasdien ir jis nenusibosta, nes kaskart galima sukurti vis kitokius daiktus ar personažus. Kai animaciniai filmukai susilaukia sėkmės, jų tematiką greitai perima įvairių daiktų gamintojai ir prekybininkai. Tuos marškinėlius, ant kurių pavaizduotas, pavyzdžiui, Kempiniukas, rinksis dauguma vaikų daug mieliau nei įprastus marškinėlius. Lego žaidimai nuo ryškiausių tendencijų neatsilieka taip pat. Jau galite mėgautis Lego žaidimais mėgstamų filmų tematika: „Žvaigždžių karų“, „Žaislų istorijos“, „Žiedų valdovo“ ir kt. Nenustebkite, jeigu pamatysite savo vaikus žaidžiančius Lego savo kompiuteryje. Internete vaikai gali greitai susirasti, kur yra nemokami Lego žaidimai. Dažniausiai jų nereikia parsisiųsti, galima žaisti tiesiog internetu.

Įsitikinome, kad Lego zaidimai yra išties mėgstami įvairaus amžiaus vaikų. Tai šiek tiek žinių ir supratimo reikalaujantys žaidimai, todėl prieš nupirkdami savo vaikui arba dovanų, pasiteiraukite ir mažųjų nuomonės.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s