Pripučiamos valtys

Mėgaukitės vandens malonumais

pripučiamos valtys

pripučiamos valtys

Šiltuoju metų sezonu (pavasarį ir vasarą) daug kas mėgsta pažvejoti, leisti laisvą laiką prie vandens telkinių. Jums reikalinga ne tik meškerė ir žuvų masalas, turėtumėte pagalvoti apie valtį. Būtent pripučiamos valtys – geriausias pasirinkimas, padėsiantis neriboti žvejybos ploto, pasimėgauti plaukiojimu vandenyje.

Apie pripučiamas valtis

Pripučiama valtis skirta žvejybai, medžioklei, be to, yra puiki vandens transporto priemonė, sukurta plaukioti uždaruose vandens telkiniuose. Galėsite pasimėgauti grynu oru, paplaukioti ežere – tai itin geras būdas praleisti savaitgalį. Paprastos medinės valtys gal ir tinkamos romantiškam pasiplaukiojimui, bet joms reikia daugiau priežiūros ir, žinoma, vietos. Antai pripučiamos valtys parengiamos žūklei ar pramogoms per keletą minučių, o išleidus orą nesunkiai telpa automobilio bagažinėje ir garaže ar kitoje namų vietoje. Be pripučiamos valties neapsieisite, jei norite nemažo žuvų laimikio, nes prie vandens telkinių krantų vis mažiau tinkamų vietų meškerioti. Svarbu tai, kad valtys dirbtų tyliai, nes tik tokiu atveju nebus išbaidomos žuvys. Atsižvelkite į medžiagą, iš kurios pagaminta pripučiama valtis, nes ji nulems daikto ilgaamžiškumą. Atkreipkite dėmesį į valties spalvą, ji neturėtų būti pernelyg ryški, kad nebaidytų žuvų, jei šią vandens transporto priemonę perkate būtent dėl meškeriojimo. Patogu, kai yra manevringos valtys, nes prireikus nesunkiai jas apsuksite 360 laipsnių.

Įvairūs valčių priedai

Jei norite kuo saugiau gabenti savo valtį ir jaustis joje patogiai ir ramiai, tai turite pasirūpinti pripučiamos valties priedais. Kas tai yra? Transportavimo ratukai, valties tentas, suolo paminkštinimas, klijai PVC medžiagai, remontinis rinkinys, klijuojamos rankenos ir kita.

Galimybė rinktis

Pripučiamą valtį galite nusipirkti įprastose parduotuvėse arba internete, yra tokių tinklalapių, kuriuose itin patogu ieškoti reikiamo modelio. Juose pasirenkate pripučiamų sekcijų skaičių, ilgį, variklio galią, keleivių skaičių, svorį, gamintoją, kainą ir kitas svarbias gaminio ypatybes. Ne viena firma gamina valtis, parduodamos zodiac valtys, adventure valtys ir kitos. Siūlomos naujos ir naudotos pripučiamos valtys. Be to, yra galimybė rinktis iš skirtingų kainų, kartais yra daromos įvairios nuolaidos. Jas surasti galite paieškos sistemoje įvedę pripuciamos valtys akcija, pripuciamos valtys pigios ar pan. Žinoma, jei anksčiau nesate domėjęsis tokia preke, tai derėtų pasitarti su šioje srityje nusimanančiu žmogumi arba internete paieškoti patariamųjų straipsnių.

Pripučiama baidarė

Vasarą dauguma žmonių mėgsta baidarėmis plaukioti upėmis, ežerais. Jūs galite turėti nuosavą baidarę, kuriai atsiras vietos Jūsų namuose, nes išleidus orą ji tikrai nedidelė. Yra parduodamos baidarės valtys – ne vienintelės vandens transporto priemonės, kurias galima pripūsti. Internete rasite ne vieną puslapį, prekiaujantį baidarėmis, kai kurios iš jų yra pripučiamos baidarės. Jų esminiai privalumai, kad yra lengvos, manevringos, stabilios, nesunkiai transportuojamos. Galite pasirinkti labiausiai patinkančią baidarę pagal svorį, ilgį, plotį, keliamąją galią, medžiagą, žmonių skaičių (vienvietė arba dvivietė), paskirtį (poilsis, turizmas, ekstremalus sportas) ir pan.

Laikykitės atsargumo priemonių

Jei išgėrėte alkoholinių gėrimų, jaučiatės apsvaigęs arba be priežasties prastai pasijutote, tai nereikėtų ne tik plaukti valtimi, bet ir maudytis vandenyje. Nerizikuokite savo gyvybe. Neblaiviems žmonėms sunku išaiškinti riziką, todėl geriau išvis negerti prie vandens telkinių. Dažniausiai pripučiamos valtys neturi signalinių žibintų, todėl jomis reikėtų naudotis tik šviesiuoju paros metu.
Taigi pripučiamos valtys – priemonė, padėsianti pasimėgauti romantišku pasiplaukiojimu ar žvejyba su vyriška kompanija. Yra galimybė rinktis ne tik pripučiamą valtį, bet ir baidarę, ji leis ramiai arba ekstremaliai pasiplaukioti Lietuvos upėmis.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s