Vaikiski dviraciai

Kokia vaikystė be dviračio?

 

Vaikiski dviraciai

Vaikiski dviraciai

Vaikiski dviraciai – neatsiejamas vaikystės atributas. Kiekvienas, dalindamasis prisiminimais iš vaikystės, galėtų papasakoti daug nuotaikingų istorijų bei pasidalinti neišdildomais įspūdžiais. Ir patys turbūt ne kartą esame pravirkę dėl nubrozdintų kelių ir alkūnių.

Vaikiškų dviračių ypatumai

Vaikiški dviraciai, visų pirma, pasižymi nesudėtinga komplektacija bei mažesnėmis detalėmis: rėmu, ratais, sėdyne, vairu… Nors detalės ir mažos, tačiau daugumoje vaikiškų dviračių – itin kokybiškos. Juk tėveliai, pirkdami savo vaikui dviratį, dėmesį kreipia ne tik į techninius niuansus, bet ir domisi visomis saugumo priemonėmis. Visi vaikiški dviračiai skirstomi pagal amžiaus kategorijas arba jas atitinkančius rodmenis – ratų dydį coliais. Vaikiski dviraciai 16 coliu ratais tinka 5-8 metų, 20 colių – 7-10 metų, 24 colių – nuo 9 metų vaikams. Rinkdami vaikui dviratį, atsižvelkite ne tik į vaiko amžių, bet ir į jo ūgį, sudėjimą. Geriausia vaikiškus dviračius pirkti su specialisto pagalba. Dažniausiai dviračių pardavėjai žino daug išsamios informacijos apie dviračius, tad nesidrovėdami klauskite visko, kas jums aktualu.

Vaiko pasirinkimas – tėvelių sprendimas

Vykstant į dviračių parduotuvę, pasiimkite ir mažąjį išdykėlį. Juk tai jo svajonių pirkinys. Leiskite vaikui apžiūrėti visus vaikiškus dviračius ir iš galimų variantų pasirinkti pačiam. Vaikiski dviraciai vienus vaikus sužavės savo ryškia spalva, kitų dėmesį patrauks jiems gerai pažįstami animacinių filmukų herojai. Mergaitėms patiks dviračiai su kutais – kuo stipriau bus minami pedalai, tuo smagiau jie plaikstysis. Papasakokite apie kiekvieną dviratį atskirai, paklauskite vaiko, ar jis norėtų dviratį sustabdyti, kojomis pedalus paspaudus atgal, ar jis sugebės stabdyti rankomis. Vaikisi norai gali būti labai dideli, tad patartina kartu su vaiku aiškiai apsibrėžti ir kainos ribas. Verčiau pažadėkite, kad jam augant, dviraciai bus keičiami taip pat.

Dviračių aksesuarai

Vieni vaikiski dviraciai iškart parduodami su tam tikrais aksesuarais, o kiti jų komplektacijoje neturi. Patogiausiai dviračių aksesuarus apžiūrėti internete. Daugumoje parduotuvių, kur parduodami vaikiški dviraciai, parduodami ir vaikiski aksesuarai dviračiams. Aksesuarų kategorijoje rasite gausų skambučių, krepšių, dviračių kompiuteriukų, pulsometrų, gertuvių, pompų pasirinkimą. Taip pat nepamirškite pasirūpinti vaiko saugumu – nupirkti jam šalmą, rankų ir kojų apsaugas. Visų aksesuarų gali būti ir per daug, tad išsirinkite tik pačius būtiniausius. Kitus galėsite įsigyti palaipsniui ir apdovanoti vaiką už gerą elgesį.

Vaikiški dviračiai internetu

Kaip ir kitos parduotuvės, taip ir dviračių pardavėjai savo parduotuves perkelia arba dubliuoja internete. Vaikiski dviraciai internetu mielai perkami tų tėvelių, kurie nuolat skuba ir yra užimti. Juk dviratį išrinkti internete – labai paprasta. Tereikia apsilankyti virtualioje parduotuvėje, išsirinkti norimą modelį ir jį užsisakyti. Supakuotas dviratis gali atkeliauti tiesiai į namus. O jeigu jis namus pasieks vaiko gimimo dieną – bus ypač malonus siurprizas. Perkant internetu, dviračiai yra grupuojami pagal konkrečias kategorijas, amžiaus, dviračių dydį arba gamintojo prekės ženklą, pavyzdžiui, vaikiski dviraciai panther. Pirkti pagal gamintoją išties verta, nes tam tikri prekės ženklai yra laiko patikrinti ir gerai vertinami viso pasaulio dviračių gerbėjų. Jeigu nusprendėte dviratį įsigyti internetu, paieškos sistemoje pateikite kuo tikslesnes užklausas, pvz., vaikiski dviraciai kaune arba vaikiski dviraciai vilniuje. Pirkti internetu kartais apsimoka ir finansiškai. Pasitaiko, kad akcijų ar išpardavimų metu vaikiski dviraciai kainos atžvilgiu daug pigesni nei įprastose parduotuvėse. Norėdami sužinoti, kur vaikiški dviračiai parduodami pigiau, paieškos sistemoje įveskite „vaikiški dviračiai akcija“, „vaikiški dviračiai išpardavimas“ ir pan. Paieškos sistema jums sugeneruos tikslinius rezultatus.

Tinkamai parinkti vaikiski dviraciai suteikia vaikui judėjimo laisvę bei gerina koordinaciją. Kai vaikas įgus gerai važiuoti dviračiu, galėsite jį pasiimti ir į tolimesnes keliones ar ilgesnius pasivažinėjimus.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s