Išmanieji telefonai: kaip rasti geriausią?

lg spirit c70 kainaPažvelgus, kaip dažnai atsiranda naujų išmaniųjų telefonų modelių, atrodo, kad jų era dar tik prasidėjo. Nors tokie įrenginiai toli gražu ne visiems būtini pastoviam naudojimui, dėl jų reikalingumo ir naudos ginčytis tikrai neverta. Vieno praktiškiausių modelių lg spirit c70 kaina yra išties patraukli, o galimybės – viliojančios. Toks telefonas – tik vienas iš daugelio pavyzdžių, kad rasti gerą ir nebrangų išmanųjį įrenginį nesunku.

Dizaino subtilybės

Pirkti daiktą remiantis jo išvaizda – ne visuomet geras sprendimas. Tačiau išmanieji telefonai yra gera išimtis. Juk nuo to, kaip įrenginys atrodo, priklauso patogumas juo naudotis. Šiandien rinkoje galima pamatyti telefonų su itin mažais ir įspūdingai dideliais ekranais. Vieni tokių įrenginių yra sunkūs, gremėzdiški, kiti – ploni, lengvi ir elegantiški. Kiekviena variacija atranda savąjį naudotoją. Jei planuojate įsigyti naują išmanųjį telefoną, jo išvaizdos ypatybės tikrai neturėtų būti paskutiniu pasirinkimo kriterijumi. Jei tik turite galimybę, palaikykite įrenginį rankose. Pavartykite ir pasukite jį, išmėginkite vaizdo įrašų ar nuotraukų peržiūrų programas. Įsitikinkite, kad telefoną patogu laikyti. Šiuo atžvilgiu tikrai galite išmėginti lg spirit c70 (h440n) įrenginį – jo lenktas korpusas ne tik atrodo originaliai ir stilingai, bet ir suteikia dar daugiau patogumo. Dauguma šiandien pristatomų modelių yra dideliais ekranais. Jų įstrižainė neretai viršija 5 colius. Tačiau tokio dydžio ekranai ne visuomet yra privalumas. Jei telefonu naudojatės nedaug ir jums aktualiausia skambinimo funkcija, didelis ekranas gali būti tik papildomos išlaidos. Svarbu ir korpuso spalva. Šiais laikais telefonas yra viena iš saviraiškos priemonių, tad naujas pirkinys turi džiuginti tiek pirštus, tiek akis.

Operacinė sistema – patogumo pagrindas

Dėl išmaniųjų telefonų operacinių sistemų aistros verda nuolat. Vis dėlto galutinio verdikto sulaukti nėra lengva. Vieniems naudotojams aktualesnės vienos, kitiems – kitos sistemų ypatybės. Sprendimą lemia ir naudojimosi išmaniaisiais įrenginiais patirtis, ir kainos lūkesčiai. Kaip bebūtų, pasirinkti tinkamą operacinę sistemą labai svarbu. Jei turite galimybių, trumpam pasiskolinkite kelis išmaniuosius telefonus ir pamėginkite juos naudoti be instrukcijos. Dėmesio vertas lg spirit c70 telefonas, kuriame įdiegta „Android“ operacinė sistema. Ją naudoti tikrai nesunku. Šios sistemos savybės dažnai panaudojamos kuriant kitas sistemas. Taigi, „Android“ pripažįstama ne tik pačių naudotojų. Kita vertus, kiekviena sistema turi savų trūkumų, todėl būtinai išmėginkite kelis variantus. Atkreipkite dėmesį ne tik į valdymo sudėtingumą, bet ir papildomų programėlių gausą.

Galingumas ir papildomos funkcijos

Kuo galingesnis išmanusis telefonas, tuo sklandžiau ir ilgiau jis dirba. Jei tik neseniai susipažinote su išmaniųjų telefonų galimybėmis, galite rinktis mažesnio galingumo procesorių. Taip pat svarbi ir vidinė atmintis. Laimei, atmintį dažniausiai galima padidinti – tam skirtos specialios kortelės. Taigi, jei norite sutaupyti, galite rinktis telefoną su mažesne vidine atmintimi ir prireikus papildomai įsigyti kortelę. Pagrindinis išmaniųjų telefonų privalumas – funkcionalumas. Išvaizdą galima koreguoti – pavyzdžiui, tam skirti žaismingi ir spalvingi lg spirit deklai. Tačiau ne visus modelius galima papildyti naujomis funkcijomis. Jei norite sutaupyti laiko ir lėšų, rinkitės išmanųjį telefoną su integruota foto– ir videokamera, GPS sistema, muzikos ir vaizdo grotuvu, radiju, kalendoriumi, užrašų knygute. Taip pat naudinga žibintuvėlio funkcija. Be abejo, svarbi ir išmaniojo telefono galimybė prisijungti prie interneto. Kuo naujesnį ryšį įrenginys palaiko, tuo patogiau juo naudotis. Galbūt išmanaus telefono, pavyzdžiui lg spirit c70 kaina gali atrodyti didoka. Tačiau už ją gaunate tiek darbui, tiek pramogoms paruoštą prietaisą, kuriuo galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Taigi, gerą išmanųjį įrenginį rasti tikrai paprasta, o kasdien auganti pasiūla optimalų pasirinkimą dar palengvina.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s