Poilsis Lietuvoje: pavargusiems nuo miesto

nakvyne druskininkuoseĮsivaizduokite, kad turite vos vieną laisvą savaitgalį, kurio jokiu būdu nenorite „paleisti vėjais“, tačiau toli keliauti nėra galimybių ir laiko. Tokiais atvejais dauguma lietuvių renkasi vieną iš daugybės vietinių kurortų, tarp kurių bene garbingiausias pozicijas užima šalies pietuose įsikūrę Druskininkai. Nakvyne druskininkuose – štai, apie ką reikėtų pagalvoti, nusprendus ten keliauti. Visa kita – grynas oras, šimtai takelių nuostabiam pasivaikščiojimui parke, miestelio centre esantis įspūdingas ežeras, netoliese tekantis Nemunas – lauks jūsų, išsiilgusių kokybiško poilsio ir ramaus laiko su šeima, antrąja puse ar draugais.

Proga sutaupyti

Ne paslaptis, kad tiek atostogaujantys užsienyje, tiek Lietuvoje tikisi sutaupyti. Jei aktuali nakvyne druskininkuose akcija gali tapti puikiu šansu pailsėti kiek pigiau, nestokojant gerų įspūdžių ir šiltų prisiminimų. Viskas priklauso nuo to, kiek išties galite investuoti į savo viešnagę viename gražiausių Lietuvos kurortų. Tarkime, sezono metu nakvyne druskininkuose pigiai nekainuos, tačiau ir išsigąsti nėra pagrindo. Čia, kaip ir visuomet, galioja principas: anksčiau susirūpinę savo atostogomis turi žymiai daugiau šansų sutaupyti. Tiesa, jei ir pačiame sezono įkarštyje norite gauti nebrangią nakvyne druskininkuose akcija gali padėti išleisti žymiai mažiau nei įprastai. Vienintelis uždavinys – suspėti pasinaudoti ypatingu pasiūlymu. Tam reikia sekti nuolaidas ir, vos pastebėjus, raginti artimuosius nepražiopsoti savo šanso. Kaip žinia, bene daugiausia pasiūlymų, kuriuose rasite žodžius – nakvyne druskininkuose pigiai – galioja dviems asmenims. Subalansuota romantiškiems savaitgaliams!

Pabėgti nuo miesto triukšmo

Ar žinote, kokia nakvyne druskininkuose šiuo metu bene populiariausia? Tai iš anksto suplanuotas savaitgalis viename daugybės Druskininkų poilsio, SPA namų. Turbūt nė nereikia klausti – kodėl? Daugeliui imponuoja tai, kad pasinaudojus jau suformuotu pasiūlymu nereikia sukti galvos dėl išvykos detalių: ką teks veikti, kur nakvoti, kur pusryčiauti ar pietauti. Tai dažniausiai poilsis principu „viskas įskaičiuota“. Kai omenyje turima būtent tokia nakvyne druskininkuose akcija sudaro sąlygas už puikią kainą ne tik paviešėti ramiame gamtos kampelyje, bet ir pasimėgauti SPA procedūromis: masažais, pirtimis, baseinais, sūkurinėmis voniomis, kosmetologijos operacijomis. Jei tai būtent tokio pobūdžio poilsio programa su nakvyne druskininkuose kuponas dviems gali tapti ir puikia dovana jaunavedžiams, porai ar tėvams, kuriuos už visą rūpestį dažnai norisi palepinti poilsiu. Beje, ne bet kokiu, o suteikiančiu galimybę pastiprinti sveikatą, maksimaliai atsipalaiduoti nuo įtampos ir pabėgti nuo didmiesčio triukšmo. Druskininkai – būtent tas miestelis, kuriame panašių dalykų ieško ne vienas. Kurorto „magijai“ nelieka abejingų. Nakvyne druskininkuose, kai už lango ošia pušys, o ne gaudžia automobilių varikliai  – ko daugiau norėti miesto žmogui, išsiilgusiam laiko sau.

Nuotykių ieškotojams ir mėgstantiems aukštos klasės poilsį

Kalbant apie atostogas Lietuvos kurortuose, būtina paminėti, kad visgi ne visi renkasi iš anksto suplanuotą poilsį. Atsiranda vis daugiau žmonių, sumanančių patyrinėti gimtąją šalį, t.y. nuvykti į dar neaplankytą miestą ir stengtis savarankiškai atrasti įdomias vietas, įkvepiančią kultūrą, sutikti įdomių žmonių. Net ir tokiems nuotykių ieškotojams Druskininkai – ideali vieta. Tai miestelis, pritraukiantis ne tik daugybę vietinių gyventojų, bet ir užsieniečių, tad į kultūros plėtrą čia neabejotinai investuojama. Kaip ir į poilsio namus, kuriuose galima pasidžiaugti aukšto lygio aptarnavimu, kambarių interjeru. Net ir tokia nakvyne druskininkuose gali daug nekainuoti, jei bus užsakyta iš anksto, arba, kaip minėta, nusišypsos sėkmė užtikti daug sutaupyti leidžiančią akciją. Svarbiausia – ieškoti, o radus nedelsti, nepraleisti savo šanso aplankyti tikrą pietų Lietuvos sostinę!

Advertisements